Програма Март, 2024 г.
14.02.2024
Програмата на "Нов театър" НДК http://newtheatre.bg/ за месец Март, 2024 г.
You Tube канал https://www.youtube.com/@user-dv9tj1lx3g/videos
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100071081861497
Билетен център НДК https://www.ndk.bg/
Grabo.bg https://grabo.bg/places/nov-teatar
Theatre.art.bg https://theatre.art.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B4%D0%BA-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F___160___20
1-ви петък 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
5-ти вторник 19.30 часа / ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК по романа на Димитър Талев
Продукция: ТМЦ – Разград
6-ти сряда 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
7-ми четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Продукция: ПК “Вагабонти”
8-ми петък 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Продукция: Desta Production
9-ти събота 19.30 часа / ЖЕНА И ПОЛОВИНА
Продукция: ТК „Перо и вятър”
11-ти понеделник 19.30 часа / ИНДЖЕ по Йордан Йовков
Театрално-танцов спектакъл
Продукция: ОДТ Боян дановски” и Арт-асоциация “Водолей” с подкрепата на Национален фонд „Култура”
12-ти вторник 19.30 часа / ЖЕНА НА ПЪРВА СРЕЩА
Продукция: VIA VERDE
13-ти сряда 19.30 часа / КОЙ СИ ТИ?
Текст на песента: Гринго-Богдан Григоров
Продукция: Театър „Драмеди”
14-ти четвъртък 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
15-ти петък 19.30 часа / ВЪЗКРЪСНАЛИЯТ по мотиви от „Одървеният” на Анатолий.Крим
17-ти неделя 19.30 часа ПРЕМИЕРА / ДОМЪТ по Федерико Гарсия Лорка
Режисьор: Денис Николов
Сценография и костюми: Мария Койчева
Музика: Елена Рангелова
Участват: Ванеса Гуджова, Габриела Ганчева, Гергана Господинова, Елена Рангелова, Илиана Георгиева, Ния Балчева, Памела Костадинова, Яна Донева
Учебен театър към Нов Български Университет
18-ти понеделник 19.30 часа / ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ от Димитър Талев
Продукция: ТМЦ „Разград”
19-ти вторник 18.30 часа / ЕВРОПА И БЪЛГАРИЯ НА КРЪСТОПЪТ – СЕГА НАКЪДЕ?
Дискусия с Кузман Илиев
Гражданско обединение „България може”
20-ти сряда 19.30 часа / САКО ОТ ВЕЛУР по Станислав Стратиев
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
21-ви четвъртък 19.30 часа / БОРОВИНКОВА ТИШИНА от Яна Добрева
Участват: Калина Маджарова, Йоана Стойчева, Ана Симеонова,Виктор Чупетловски, Виктор Стойков
22-ри петък 19.30 часа / СМЯХ ОТ ПРАХТА от Жан.Фенуик
Проект на сдружение „Мултикулт“
25-ти понеделник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Продукция: Desta Production
26-ти вторник 19.30 часа / 1984-та по Джордж Оруел
„Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
28-ми четвъртък 19.30 часа / ДОКАТО СМЪРТТА НИ РАЗДЕЛИ
Автор: Роси Русева
Участват: Нона йотова, Роси Русева, Rобърт Кафалиев, Любомир Фърков, Жоро Стоев
Продукция: "Роси Aрт" с подкрепата на Министерство на културата
29-ти петък 19.30 часа / УДАВЯНЕТО НА ОФЕЛИЯ
Автор: Рейчъл Страйър
Режисьор: Анастасия Димитрова
Хореография: Джорджия Ниамова
Актьорски състав: Неда Алексов, Анастасия Димитрова, Георги Недялков, Георги Петков
Продукция: NDNA
30-ти събота 18.00 / 19.30 часа / DREAM / ART SCHOOL мюзикъл
Постановка: Христина Ангелова
Театрална студия „Артисими”
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението от 18.30 часа 02 / 4263956 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини февруари 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК