Театрални новини



Програма за месец март 2015

27.02.2015

Програма за месец март 2015
05.03. четвъртък   19.00ч.
„МОЯТА ПРЕКРАСНА ЛЕЙДИ“

Мюзикъл по пиесата „Пигмалион“ на Бернард Шоу

Музика – Фредерик Лоу

Участват:Александър Мутафчийски, Драгомир Стойков, Катерина Тупарова, Христо Сарафов, Мария Коровешова, Калина Ангелова, Светлана Иванова, Денко Проданов, Александър Василев, Румен Григоров, Димитър Павлов, Венцислав Динов, Емил Митрополитски, Георги Ханджиев

06.03 – петък     19.00 ч.
АРАБЕСК  ПРЕМИЕРА  „ПЕПЕЛЯШКА“

Музика – С.Прокофиев

Със специалното участие на актрисата Анна Петрова

Участват: Таня КацароваВасил Дипчиков, Ангелина Гаврилова, Марина Попова, Петя Колева, Виктория Петрова, Филип Миланов, Стефан Вучов, Валери Миленков, Андрея Андонова, Стефка Табакова, Мария Касабова, Ервин Есен, Светлозар Тинев, Давид Йорданов, Чан Тхе Чунг

 07.03.  - събота        11.00ч.
„КОТАРАКЪТ  ШАРЛ“ – Камерна сцена


 Мюзикъл за деца в две действия

по мотиви от приказката на Шарл Перо „Котаракът в чизми”
Участват: Илона Иванова, Велин Михайлов, Елица Желева, Венцислав Динов, Мария Коровешова, Калин Душков, Боряна Йорданова, Лъчезар Лазаров, Сердикий Попов, Никола Кабрузов

07.03. събота     19.00ч.
ЦАРИЦАТА НА ЧАРДАША


Оперета от Имре Калман

Участват: Марияна Арсенова, Марчо Апостолов, Станимира Василева, Богомил Спиров, Венцислав Динов, Калина Ангелова, Иван Панев, Драгомир Стойков, Димитър Павлов, Александър Василев

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

12.03. четвъртък        19.00ч.
ЛЕЛЯТА НА ЧАРЛИ


мюзикъл от О. Фелцман

Участват: Александър Мутафчийски, Денко Проданов, Марчо Апостолов, Сандра Петрова, Боряна Йорданова, Николай Борисов, Драгомир Стойков, Юлия Маринова, Зорница Дамянова, Емил Митрополитски

Оркестър на Музикален театър
13.03. петък         19.00ч.
„СЛУЖБОГОНЦИ“


Музикална комедия по музика на Парашкев Хаджиев

Либрето Банчо Банов и „Службогонци” от Иван Вазов

Участват: Любомир Бъчваров, Милена Гюрова, Юлия Маринова, Христо Сарафов, Марчо Апостолов, Лъчезар Лазаров, Катерина Тупарова, Светлана Иванова, Деница Шопова, Еделина Кънева, Денко Проданов, Александър Василев

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

14.03. събота    11.00ч.
„Магьосникът от ОЗ“


Мюзикъл на Харолд Арлън

14.03. събота       17.00ч.
„КОТАРАКЪТ  ШАРЛ“ – Камерна сцена


Мюзикъл за деца в две действия

по мотиви от приказката на Шарл Перо „Котаракът в чизми”

14.03. събота  19.00ч.
„ГРАФИНЯ МАРИЦА“


Оперета от Имре Калман

Участват: Еделина Кънева, Пеньо Пирозов, Денко Проданов, Десислава Николова, Лъчезар Лазаров, Мария Коровешова, Емил Митрополитски, Христина Пипова, Николай Борисов, Иван Панев

19.03. четвъртък    19.00ч.
Софийски театрален салон. Номинация „ИКАР” на САБ за съвременна хореография


EXIT” –  Музика – Добринка Табакова, хореография – Филип Миланов

Награда на публиката и журито на ІХ конкурс за съвременна хореография „Маргарита Арнаудова


В програмата още:

Финалисти на ІХ конкурс за съвременна хореография „Маргарита Арнаудова

„3 ЧАШИ” – музика – Георги Арнаудов, хореография – Ноа Атар (Израел)

Участват: Ангелина Гаврилова, Андрея Андонова, Виктория Петрова
 

„КАПКА В ОКЕАНА”  – музика – Добринка Табакова, хореография – Антъни Мидълтън (Обединено кралство)

Участват -  Марина Попова, Петя Колева, Стефка Табакова

 
20.03. петък      19.00ч.
„БЪЛГАРИ ОТ СТАРО ВРЕМЕ“


Оперета от Асен Карастоянов

Ко продукция с НФА „Филип Кутев“

Със специалното участие на  Руслан Мъйнов и Стефан Рядков

В ролите на Хаджи Генчо и Дядо Либен

Участват: Катерина Тупарова, Стефан Петков, Руслан Мъйнов, Стефан Рядков, Юлия Маринова, Еделина Кънева, Станимира Василева, Богомил Спиров, Марияна Арсенова, Георги Ханджиев, Александър Василев, Деница Шопова

Моми: Таня Астарджиева, Ася Цветанова, Десислава Тодорова, Галина Радева, Йоанна Кулева, Хриска Маркова, Кремена Борисова, Калина Колева

Клюкарки: Евелина Проданова, Антоанета Фичерова, Росица Антонова, Николина Диковска

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

21.03. събота     11.00ч.
„АЛАДИН“


Мюзикъл за деца и възрастни
Участват: Ненчо Балабанов, Стефан Рядков, Поли Генова, Камен Иванов, Богомил Спиров, Сандра Петрова, Деница Шопова, Христо Сарафов, Румен Григоров, Георги Ханджиев, Тодор Велков, Никола Кабрузов, Валери Цветанов, Николай Христов

Деца: Петя Андасарова, Кая Иванова, Лидия Иванова, Пресиян-Илия Димитров, Илиан Спиров, Йоан Михайлов

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

21.03. събота                                                                            19.00ч.
Виенска кръв


Оперета от Йохан Щраус

Участват: Богомил Спиров, Добрина Икономова, Марияна Арсенова, Венцислав Динов, Зорница Дамянова, Стефан Петков, Николай Борисов, Румен Григоров, Тодор Велков

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

27.03. петък         19.00ч.
ЦАРИЦАТА НА ЧАРДАША


Оперета от Имре Калман

Участват: Добрина Икономова, Марчо Апостолов, Катерина Тупарова, Александър Мутафчийски, Христо Сарафов, Светлана Иванова, Румен Григоров, Драгомир Стойков, Емил Митрополитски, Александър Василев

Оркестър, хор и балет на Музикален театър

28.03. събота    11.00ч.
„ПЕПЕЛЯШКА“


Музика – С.Прокофиев

Със специалното участие на  Анна Петрова

Участват:  Таня КацароваВасил Дипчиков, Ангелина Гаврилова, Марина Попова, Петя Колева, Виктория Петрова, Филип Миланов, Стефан Вучов, Валери Миленков, Андрея Андонова, Стефка Табакова, Мария Касабова, Ервин Есен, Светлозар Тинев, Давид Йорданов, Чан Тхе Чунг
28.03. събота    19.00ч.
„ФРАСКИТА“


Оперета от Франц Лехар
Участват: Христо Сарафов, Катерина Тупарова, Пеньо Пирозов, Богомил Спиров, Валентина Корчакова, Денко Проданов,

Николай Борисов, Емил Митрополитски, Илона Иванова, Христина Пипова, Румен Григоров, Александър Василев, Сердикий Попов, Ралица Анкова, Десислава Тодорова

Оркестър, хор и балет на Музикален театър




всички новини от Държавен музикален и балетен център - София »

профил на Държавен музикален и балетен център - София »

всички новини октомври »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker