36 часов театрален и филмов маратон в в НАТФИЗ
15.05.2013
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА МАРАТОНА В НАТФИЗ!!!
Елате и тази година на маратона в НАТФИЗ, за да видите театралната и кинопродукцията на Академията в рамките на 36 часа с ВХОД СВОБОДЕН
ПРОГРАМА:
18.05.2013г. (събота)
- (10:00 – 11:00) УКТ, БЯЛА ПРИКАЗКА от Валери Петров, режисьор Елица Петкова, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
- (12:00 – 13:00) А601, ОТКРИТ ЧАС – ТАНЦОВИ И ПАНТОМИМНИ ЕТЮДИ участват студенти от класа на доцент Александра Хонг
- (13:00 – 14:00) СЦЕНА 47, ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ, идея и хореография Петя Попова, участват студенти от класа на доцент Ясен Вълчанов (спектакълът е реализиран с подкрепата на гилдията за Съвременни изпълнителски изкуства към САБ като част от проекта(не)зависим )
- (13:00 – 14:00) ФОАЙЕ, СГРАДА Б ЕТ. 2, КУКЛЕНО АРТ АТЕЛИЕ с доцент доктор Мирослав Цветанов и студенти –сценографи от класа на професор Майа Петрова
- (14:00 – 15:00) УКТ, МУЗИКАТА В МОИТЕ РЪЦЕ сценарий и постановка професор Дора Рускова, участват студенти от класа на професор Дора Рускова
- (14:00 – 16:30) *с антракт ГОЛЯМА СЦЕНА, КРИМИНАЛЕ ОТ КАМЕННАТА ЕРА или ДВЕТЕ СТРЕЛИ, по Александър Володин, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от класа на професор Пламен Марков и професор Стефан Данаилов
- (16:30 – 18:00) СЦЕНА 47, ГОСПОДИН КОЛПЕРТ от Давид Гизелман, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
- (17:00 – 18:00) УКТ, БЕЗКРАЙНИ СЪНИЩА, автор и постановка професор Боньо Лунгов, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
- (17:00 – 17:45) А 405, "ЗА ФУГАТА, ЗА ФОРМАТА И ФИГУРАТА НА ШАПКАТА", участват студенти от класа на професор Снежина Танковска
- (18:00 – 18:45) А 405, ЧЕРВЕНА ПРОЛЕТ по текстове на Маркс и Енгелс, режисьор Стефан Прохоров, студент по Театрална режисура с ръководител професор Снежина Танковска, участват студенти от НАТФИЗ
- (19:00 – 20:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, I WISH танцов спектакъл, хореография и постановка Петя Стойкова, участват студенти от класа на доцент Ясен Вълчанов
- (20:00 – 21:30) А202, БРЕХТ, ДОБРИЯТ ЧОВЕК ОТ СЕЧУАН – ФРАГМЕНТИ, участват студенти от класа на професор Иван Добчев
- (20:15 – 21:00) А610, В ОТКРИТО МОРЕ от Славомир Мрожек, режисьор Илиян Илков, студент по Театрална режисура с ръководител професор Здравко Митков, участват студенти от класа на професор Здравко Митко
- (20:30 – 23:00) КИНОЗАЛА, КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
- (20:45 – 23:00) УКТ, В СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА сценична адаптация професор Диана Борисова, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
- (21:00 – 23:00) СЦЕНА 47, ГЛЕНГАРИ ГЛЕН РОС, от Дейвид Мамет, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от класа на професор Пламен Марков
- (23:00 – 01:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, ГОРСКИ ДУХ от Антон Павлович Чехов, постановка Богдан Петканин, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов
19.05.2013г. (неделя)
- (01:30 – 10:00) КИНОЗАЛА, КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
- (10:00 – 12:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, ЛУННИТЕ ДЕЦА от Майкъл Уелър, постановка Мартин Киселов, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов
- (11:00 – 12:00) УКТ, ДВЕТЕ ПРИНЦЕСИ по английска приказка, драматизация и постановка професор Славчо Маленов, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
- (12:00 – 13:00) УКТ, ДВЕТЕ ПРИНЦЕСИ по английска приказка, драматизация и постановка професор Славчо Маленов, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
- (12:15 – 13:00) А 610, ДВАНАЙСТА НОЩ – КОМПОЗИЦИЯ по Уилям Шекспир, режисьор Тамара Янков, студент по Театрална режисура, ръководител професор Пламен Марков, участват студенти от НАТФИЗ
- (13:00 – 14:30) ФОАЙЕ, СГРАДА Б ПАРТЕР , – НЕВЪЗМОЖНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ХАРТИЯТА лекция-демонстрация с доцент доктор Мирослав Цветанов
- (13:00 – 14:00) СЦЕНА 47, ОПАКОМЕТАМОРФОЗИ по Валери Петров, постановка професор Маргарита Младенова, участват студенти от класа на професор Маргарита Младенова
- (14:30 – 16:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ от Здрава Каменова, постановка Калин Ангелов, студенти от класа на професор Пламен Марков
- (16:00 – 18:30) СЦЕНА 47, ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА – КОНЦЕРТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ, вокален педагог доцент Данко Йорданов, участват студенти от НАТФИЗ
- (16:30 – 18:00) А 405, ОТКРИТ ЧАС – ОТКЪСИ, участват студенти от класа на професор Стефан Данаилов
- (17:00 – 18:00) УКТ, ТЕАТРАЛНА ИЗЛОЖБА, автор и постановка професор Румен Рачев, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
- (17:00 – 18:30) А 610, АНАТОЛ от Артур Шницлер – ОТКРИТА РЕПЕТИЦИЯ, ръководител професор Пламен Марков, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
- (18:00 – 21:00) *с антракт А 203, ОТКРИТ ЧАС – ОТКЪСИ ОТ СЪВРЕМЕННА ДРАМАТУРГИЯ, участват студенти от класа на професор доктор Атанас Атанасов
- (18:30 – 19:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, ИЛЮЗИЯТА от Пиер Корней постановка професор Маргарита Младенова, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
- (19:00 – 20:00) УКТ, ТЕАТРАЛНА ИЗЛОЖБА автор и постановка професор Румен Рачев, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
- (19:30 – 20:30) А 601, ОТКРИТ ЧАС – ТАНЦОВИ ЕТЮДИ, участват студенти от класа на доцент Петя Цветкова
- (19:30 – 21:15) СЦЕНА 47, АМЕРИКЪН БЮТИ от Алън Бол, постановка доцент Ивайло Христов, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов
- (21:00 – 22:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, 13-ИЯТ, сценарий Александър Илиев и Валери Кирилов, постановка и сценография доцент доктор Александър Илиев, участват студенти от класа на доцент доктор Александър Илиев
всички новини от Театър НАТФИЗ »
профил на Театър НАТФИЗ »
всички новини октомври 2019 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК