Театрални новини



36 часов театрален и филмов маратон в в НАТФИЗ

15.05.2013

36 часов театрален и филмов маратон в в НАТФИЗ
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА МАРАТОНА В НАТФИЗ!!!

Елате и тази година на маратона в НАТФИЗ, за да видите театралната и кинопродукцията на Академията в рамките на 36 часа с ВХОД СВОБОДЕН

ПРОГРАМА:

18.05.2013г. (събота)

  • (10:00 – 11:00) УКТ, БЯЛА ПРИКАЗКА от Валери Петров, режисьор Елица Петкова, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
     
  • (12:00 – 13:00) А601, ОТКРИТ ЧАС – ТАНЦОВИ И ПАНТОМИМНИ ЕТЮДИ участват студенти от класа на доцент Александра Хонг 
     
  • (13:00 – 14:00) СЦЕНА 47, ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ, идея и хореография Петя Попова, участват студенти от класа на доцент Ясен Вълчанов (спектакълът е реализиран с подкрепата на гилдията за Съвременни изпълнителски изкуства към САБ като част от проекта(не)зависим )
     
  • (13:00 – 14:00) ФОАЙЕ, СГРАДА Б ЕТ. 2, КУКЛЕНО АРТ АТЕЛИЕ с доцент доктор Мирослав Цветанов и студенти –сценографи от класа на професор Майа Петрова 
     
  • (14:00 – 15:00) УКТ, МУЗИКАТА В МОИТЕ РЪЦЕ сценарий и постановка професор Дора Рускова, участват студенти от класа на професор Дора Рускова
     
  • (14:00 – 16:30) *с антракт ГОЛЯМА СЦЕНА, КРИМИНАЛЕ ОТ КАМЕННАТА ЕРА или ДВЕТЕ СТРЕЛИ, по Александър Володин, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от класа на професор Пламен Марков и професор Стефан Данаилов
     
  • (16:30 – 18:00) СЦЕНА 47, ГОСПОДИН КОЛПЕРТ от Давид Гизелман, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
     
  • (17:00 – 18:00) УКТ, БЕЗКРАЙНИ СЪНИЩА, автор и постановка професор Боньо Лунгов, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
     
  • (17:00 – 17:45) А 405, "ЗА ФУГАТА, ЗА ФОРМАТА И ФИГУРАТА НА ШАПКАТА", участват студенти от класа на професор Снежина Танковска
     
  • (18:00 – 18:45) А 405, ЧЕРВЕНА ПРОЛЕТ по текстове на Маркс и Енгелс, режисьор Стефан Прохоров, студент по Театрална режисура с ръководител професор Снежина Танковска, участват студенти от НАТФИЗ
     
  • (19:00 – 20:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, I WISH танцов спектакъл, хореография и постановка Петя Стойкова, участват студенти от класа на доцент Ясен Вълчанов
     
  • (20:00 – 21:30) А202, БРЕХТ, ДОБРИЯТ ЧОВЕК ОТ СЕЧУАН – ФРАГМЕНТИ, участват студенти от класа на професор Иван Добчев
     
  • (20:15 – 21:00) А610, В ОТКРИТО МОРЕ от Славомир Мрожек, режисьор Илиян Илков, студент по Театрална режисура с ръководител професор Здравко Митков, участват студенти от класа на професор Здравко Митко
     
  • (20:30 – 23:00) КИНОЗАЛА, КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
     
  • (20:45 – 23:00) УКТ, В СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА сценична адаптация професор Диана Борисова, участват студенти от класа на професор Боньо Лунгов
     
  • (21:00 – 23:00) СЦЕНА 47, ГЛЕНГАРИ ГЛЕН РОС, от Дейвид Мамет, постановка професор Пламен Марков, участват студенти от класа на професор Пламен Марков
     
  • (23:00 – 01:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, ГОРСКИ ДУХ от Антон Павлович Чехов, постановка Богдан Петканин, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов 
19.05.2013г. (неделя)

  • (01:30 – 10:00) КИНОЗАЛА, КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
     
  • (10:00 – 12:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, ЛУННИТЕ ДЕЦА от Майкъл Уелър, постановка Мартин Киселов, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов
     
  • (11:00 – 12:00) УКТ, ДВЕТЕ ПРИНЦЕСИ по английска приказка, драматизация и постановка професор Славчо Маленов, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
     
  • (12:00 – 13:00) УКТ, ДВЕТЕ ПРИНЦЕСИ по английска приказка, драматизация и постановка професор Славчо Маленов, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
     
  • (12:15 – 13:00) А 610, ДВАНАЙСТА НОЩ – КОМПОЗИЦИЯ по Уилям Шекспир, режисьор Тамара Янков, студент по Театрална режисура, ръководител професор Пламен Марков, участват студенти от НАТФИЗ
     
  • (13:00 – 14:30) ФОАЙЕ, СГРАДА Б ПАРТЕР , – НЕВЪЗМОЖНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ХАРТИЯТА лекция-демонстрация с доцент доктор Мирослав Цветанов 
     
  • (13:00 – 14:00) СЦЕНА 47, ОПАКОМЕТАМОРФОЗИ по Валери Петров, постановка професор Маргарита Младенова, участват студенти от класа на професор Маргарита Младенова
     
  • (14:30 – 16:00) ГОЛЯМА СЦЕНА, ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ от Здрава Каменова, постановка Калин Ангелов, студенти от класа на професор Пламен Марков
     
  • (16:00 – 18:30) СЦЕНА 47, ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА – КОНЦЕРТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ, вокален педагог доцент Данко Йорданов, участват студенти от НАТФИЗ 
     
  • (16:30 – 18:00) А 405, ОТКРИТ ЧАС – ОТКЪСИ, участват студенти от класа на професор Стефан Данаилов
     
  • (17:00 – 18:00) УКТ, ТЕАТРАЛНА ИЗЛОЖБА, автор и постановка професор Румен Рачев, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
     
  • (17:00 – 18:30) А 610, АНАТОЛ от Артур Шницлер – ОТКРИТА РЕПЕТИЦИЯ, ръководител професор Пламен Марков, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
     
  • (18:00 – 21:00) *с антракт А 203, ОТКРИТ ЧАС – ОТКЪСИ ОТ СЪВРЕМЕННА ДРАМАТУРГИЯ, участват студенти от класа на професор доктор Атанас Атанасов 
     
  • (18:30 – 19:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, ИЛЮЗИЯТА от Пиер Корней постановка професор Маргарита Младенова, участват студенти от магистърска специалност „Актьорско майсторство за театър и кино”
     
  • (19:00 – 20:00) УКТ, ТЕАТРАЛНА ИЗЛОЖБА автор и постановка професор Румен Рачев, участват студенти от класа на професор Румен Рачев
     
  • (19:30 – 20:30) А 601, ОТКРИТ ЧАС – ТАНЦОВИ ЕТЮДИ, участват студенти от класа на доцент Петя Цветкова
     
  • (19:30 – 21:15) СЦЕНА 47, АМЕРИКЪН БЮТИ от Алън Бол, постановка доцент Ивайло Христов, участват студенти от класа на доцент Ивайло Христов
     
  • (21:00 – 22:30) ГОЛЯМА СЦЕНА, 13-ИЯТ, сценарий Александър Илиев и Валери Кирилов, постановка и сценография доцент доктор Александър Илиев, участват студенти от класа на доцент доктор Александър Илиев




всички новини от Театър НАТФИЗ »

профил на Театър НАТФИЗ »

всички новини октомври »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker