15 сряда ЖЕНСКО ЦАРСТВО от Ст.Л.Костов П Р Е М И Е Р А
19 ч. режисьор Мариус Куркински
билети Участват: Селиян Николов, Иванка Шекерова, Петър Влайков,
7 и 8 лв. Лазарина Коткова, Димитър Атанасов, Николета Малчева, Стефан
Цирков, Никола Ефтимов, Светла Рудева, Ева Васева
20 понеделник В ЗАЩИТА НА ПЕЩЕРНИЯ ЧОВЕК по комедията на Роб Бекер
19 -20.30ч. режисьор Стоян Алексиев
билети моноспектакъл на Димитър Бакалов
10,12 и 16 лв.
ДЕТСКИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
20 понеделник РИБАРЯТ И ЗЛАТНАТА РИБКА по Ал.Пушкин
9.30,10.30 15.30ч. Гостува ДКТ” К.Величков” –Пазарджик
в ЦДГ№3 и 17 постановка Владислава Джамбазова
билети 3 лв. участват Александър Братоев и Таня Гигова
21 вторник КАК СЕ ЛЕКУВА ЛЪВСКИ СТРАХ
в ЦДГ”Е.Бежко” постановка Съби Събев
билети 3 лв. участват Силвия Предова и Янко Митев
ОБЩИНА ХАСКОВО и ТЕАТЪР „ИВАН ДИМОВ” ТЕАТРАЛНИ ПРАЗНИЦИ 2013 29 МАЙ – 2 ЮНИ
29 май сряда 18.45 ч. Откриване на театралните празници
19-20.20 ч. ДОСАДНИКЪТ комедия от Франсис Вебер
билети 7 лв. копродукция на ОДТ -Перник и ТФ „Мелпомена”
голяма зала режисьор Богдан Петканин
участват: Мариан Бачев, Александър Кадиев, Александър Сано,
Петьо Петков-Шайбата, Александър Дойнов, Михаил Петков
камерна зала ПЕСЕНТА НА ВЯТЪРА
21-22 ч. джаз с Димитър Русев – китара и Иван Тодоров – кавал
вход свободен
30 май АРТ от Ясмина Реза
четвъртък копродукция на Сатиричен театър и „3 BEARS Entertainment ltd”рил 20
19-20.40 ч. постановка Антон Угринов
билети 7 лв. участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
голяма зала
камерна зала ЕПОПЕЯ НА ЗАБРАВЕНИТЕ от Ив. Вазов П Р Е М И Е Р А
21 -21.50 ч. постановка и изпълнение Стефан Цирков и Иванка Шекерова
билети 5 лв.
31 май СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши
петък копродукция на Сатиричен театър и ПК „Артишок” ЕООД
19–20.50 ч. постановка Богдан Петканин
билети 7 лв. участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
камерна зала С ЧАРЛИ В СЪРЦЕТО
21 – 22 ч. моноспектакъл на Адриан Петров, посветен на
билети 5 лв. 120 г. от рождението на Чарли Чаплин
постановка Емилия Ованесян
ДЕТСКА ПРОГРАМА
1 юни събота
пл.Свобода ШАНС ЗА ВСЕКИ детско шоу със състезания и забавни игри
11-12.30 ч. участват актьори от ДКТ - Ямбол
КЪЩА НА ПРИКАЗКИТЕ
Исторически ГРОЗНОТО ПАТЕ от Х.Кр.Андерсен
музей драматизация и постановка Николай Бояджиев
17- 17.45 ч.- участват: Жулиета Николаева, Калина Баракова, Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров,
вход свободен Николай Бояджиев
ДЕТСКА РАБОТИЛНИЦА
10 – 18 ч. Рисуване, театрален грим и забавни игри с актьорите от театъра
пред Театъра
2 юни неделя
КЪЩА НА ПРИКАЗКИТЕ
Исторически МЕЧО ПУХ по А. Милн
музей постановка Янко Митев
11-11.45 ч. участват: Ева Васева, Димитър Атанасов, Катя Бръмбарова
вход свободен
Исторически КАК СЕ ЛЕКУВА ЛЪВСКИ СТРАХ
Музей от Мая Дългъчева и Янко Митев
17-17.45 ч. постановка Съби Събев
вход свободен участват Силвия Предова и Янко Митев
ДЕТСКА РАБОТИЛНИЦА
10 – 14 ч. Рисуване, театрален грим и забавни игри с актьорите от театъра
пред Театъра
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК