Театрални новини



ПРОГРАМА на представленията през м. АПРИЛ 2013 г.

18.03.2013

ПРОГРАМА на представленията през м. АПРИЛ 2013 г.

1, понеделник, 19ч.   ПОСЕЩЕНИЕ НА МЛАДА ДАМА  
 Камерна зала             от Зденек Подскалски
Слави Шкаров”       постановка Пламен Панев
                                     с Александър Дойнов    

2, вторник, 19ч.         СЛУЖБОГОНЦИ от Иван Вазов              
Голяма сцена           постановка и сценография Пламен Панев
                                      с Николай Урумов

6, събота, 11ч.      АЛАДИН по приказката на Шехерезада
Камерна зала          „Аладин и вълшебната лампа”
Слави Шкаров”    постановка Александър Беровски

ТЕАТЪРЪТ ОТБЕЛЯЗВА 80г. ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ГОЛЕМИЯ АКТЬОР КОНСТАНТИН ДИМЧЕВ

8, понеделник, 19ч.  ХЪШОВЕ от Иван Вазов
Голяма сцена            постановка Пламен Панев 
                                   ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 5 лв.

9, вторник, 19ч.   ПОСЕЩЕНИЕ НА МЛАДА ДАМА 
Голяма сцена            от Зденек Подскалски
                                  постановка Пламен Панев
                                    с Александър Дойнов    

10, сряда, 11ч.      МАЛКАТА РУСАЛКА
Камерна зала         по Х. Кр. Андерсен
Слави Шкаров”    постановка Евгения Явашева
                                   ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 5 лв.

10, сряда, 19 ч. ВЕЧЕРЯ ЗА ГЛУПАЦИ от Франсис Вебер
Голяма сцена         постановка Рашко Младенов
                                    с Христо Гърбов
                                    ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 5 лв.

11, четвъртък, 19ч.     МИЛИОНЕРЪТ от Йордан Йовков
Голяма сцена             постановка Рашко Младенов 
                                      ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 5 лв.

ПРИ ЗАКУПУВАНЕ НА БИЛЕТИ ЗА ВСИЧКИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ОТ ДНИТЕ НА ЧЕСТВАНЕТО, ЦЕНАТА НА БИЛЕТИТЕ Е 4лв.

13, събота, 11ч.      МАЛКАТА РУСАЛКА
Камерна зала         по Х. Кр. Андерсен
Слави Шкаров”    постановка Евгения Явашева

15, понеделник, 19ч.  ГОСТУВА ДТ - ЛОВЕЧ
Голяма сцена              МЕТОДЪТ ГРЬОНХОЛМ от Жорди Гарселан

17, сряда, 19ч.      СЛУЖБОГОНЦИ от Иван Вазов              
Голяма сцена           постановка и сценография Пламен Панев
                                  с Николай Урумов

17, сряда, 19ч.    ХЛАПАЧКАТА ОТ ТРИНАЙСТИЯ ЕТАЖ
Камерна зала             от Мирча М. Йонеску
Слави Шкаров”         постановка Орлин Дяков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Орлин Дяков

18, четвъртък, 19ч.  ГОСТУВА ДТ - ПЛОВДИВ
Голяма сцена       СЛЪНЧЕВИ МОМЧЕТА от Нийл Саймън
                         с Мария Сапунджиева и ПАВЕЛ ПОПАНДОВ

20, събота, 11ч.      АЛАДИН по приказката на Шехерезада
Камерна зала          „Аладин и вълшебната лампа”
Слави Шкаров”    постановка Александър Беровски

22, понеделник, 19ч.   ТЕАТРАЛНА РАБОТИЛНИЦА „СФУМАТО”
Голяма сцена          НИРВАНА от Константин Илиев
                                     постановка Иван Добчев
                                     с Ирмена Чичикова и Христо Бонин

ВЕЛИКДЕНСКИ ТЕАТРАЛНИ СПЕКТАКЛИ

24, сряда, 19 ч.       УЧИЛИЩЕ ЗА СМЯХ
Камерна зала           по „Академия на смеха” от Коки Митани
 „Слави Шкаров”     постановка Любомир Кънев');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Любомир Кънев
                                  ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 4 лв.

 27, събота, 11ч.      МАЛКАТА РУСАЛКА
Камерна зала         по Х. Кр. Андерсен
Слави Шкаров”    постановка Евгения Явашева
                                 ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 4 лв.

29, понеделник, 19ч.  ГОСТУВА НТ „ИВАН ВАЗОВ”
Голяма сцена          КРАЯТ НА ДЪГАТА мюзикъл от Питър Куилтър
                                 с АНГЕЛ ЗАБЕРСКИ - СИН

29, понеделник, 19ч.         МЕДЕЯ
Камерна зала             по Еврипид, Жан Ануи и Теодор Драйер
Слави Шкаров”         постановка Петър Денчев
                                    ВСИЧКИ БИЛЕТИ х 4 лв.

Билети и справки на касата на театъра –пл. “Свобода” 4  /от 10 до 13ч. и от 15 до 18ч./ - тел. 830 168
www.theatre.ruse.bg  facebook: Драматичен театър „Сава Огнянов” - Русе

ТУРНЕТА

гр. БАЛЧИК              ПОМОЩ, ЖЕНА МИ Е ЛУДА! от Жан Барбие   4, четвъртък, 19 ч.    постановка Орлин Дяков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Орлин Дяков
Читалището                с Христо Гърбов

гр. СЛИВЕН              СЛУЖБОГОНЦИ от Иван Вазов              
9, вторник, 19ч.         постановка и сценография Пламен Панев
Драм. театър              с Николай Урумов

гр. ВАРНА                   МИЛИОНЕРЪТ от Йордан Йовков
12, петък, 17 и 19ч.   постановка Рашко Младенов
Театър „Българан”           

гр. ДВЕ МОГИЛИ       ХЪШОВЕ от Иван Вазов
15, понеделник, 18ч.          постановка Пламен Панев
Читалището           

гр. ТУТРАКАН             ХЪШОВЕ от Иван Вазов
16, вторник, 18ч.          постановка Пламен Панев
Читалището           

гр. БУРГАС                  МИЛИОНЕРЪТ от Йордан Йовков
18, четвъртък, 17 и 19ч. постановка Рашко Младенов
Драм. театър           

гр. БУРГАС           АЛАДИН по приказката на Шехерезада
19, петък, 10, 11:30ч.    „Аладин и вълшебната лампа”
Драм. театър             постановка Александър Беровски

гр. ХАСКОВО                  МИЛИОНЕРЪТ от Йордан Йовков
22, понеделник, 17 и 19ч. постановка Рашко Младенов
Драм. театър

гр. ХАСКОВО           АЛАДИН по приказката на Шехерезада
23, вторник, 10,11 и 13ч.    „Аладин и вълшебната лампа”
Драм. театър             постановка Александър Беровски

гр. РАЗГРАД              ПОМОЩ, ЖЕНА МИ Е ЛУДА! от Жан Барбие   24, сряда, 19 ч.           постановка Орлин Дяков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Орлин Дяков
Драм. театър               с Христо Гърбов

гр. ВАРНА              ПОМОЩ, ЖЕНА МИ Е ЛУДА! от Жан Барбие   25, четвъртък, 19 ч.    постановка Орлин Дяков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Орлин Дяков
26, петък, 19 ч             с Христо Гърбов
Театър „Българан”           

Билети и справки на касата на театъра –пл. “Свобода” 4 /от 10 до 13ч. и от 15 до 18ч./ - тел. 830 168
www.theatre.ruse.bg facebook: Драматичен театър „Сава Огнянов” - Русе
 





всички новини от Драматичен театър "Сава Огнянов", гр. Русе »

профил на Драматичен театър "Сава Огнянов", гр. Русе »

всички новини септември »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker