Театри



Театър 199 - София

София, ул. "Славянска" 8, София 1000, 987 85 33 (Карта)


всеки ден 9:30 - 19:30 ч., тел: (02) 987 85 33
http://www.theatre199.org
4.8Рейтинг на театъра

(среден рейтинг на постановките)

Месечна програма - Октомври 2014
Предстоящи представления
Минали
01 Сряда 19.30 часа
ГАРВАНЪТ
02 Четвъртък 19.30 часа
САМОТНИЯТ ЗАПАД
03 Петък 19.30 часа
ВЕРЕСИИ
04 Събота 19.30 часа
СИН ПОРТОКАЛ
05 Неделя 11.30 часа
НЕРОДЕНА МОМА
05 Неделя 19.30 часа
ХОРАТА ОТ ОЗ
06 Понеделник 19.30 часа
РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША
07 Вторник 19.30 часа
ДУЕТИ
08 Сряда 19.30 часа
ЧЕРВЕНО
09 Четвъртък 19.30 часа
ПИЕРО
10 Петък 19.30 часа
КОЛЕКЦИОНЕРКАТА
11 Събота 19.30 часа
СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ
11 Събота 11.30 часа
ГРОЗНОТО ПАТЕНЦЕ
12 Неделя 11.30 часа
ХРАБРИЯТ ШИВАЧ
13 Понеделник 19.30 часа
ЗАЕШКА ДУПКА
14 Вторник 19.30 часа
БРУДЕРШАФТ
15 Сряда 19.30 часа
УИЛЯМ ШЕКСПИР - ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ
16 Четвъртък 19.30 часа
САМОТНИЯТ ЗАПАД
17 Петък 19.30 часа
ПРИЯТНОСТРАШНО
18 Събота 19.30 часа
DUENDE
18 Събота 11.30 часа
ПЕПЕЛЯШКА
19 Неделя 19.30 часа
ХОРАТА ОТ ОЗ
19 Неделя 11.30 часа
СЛИВИ ЗА СМЕТ
20 Понеделник 19.30 часа
МАЛКА ПИЕСА ЗА ДЕТСКА СТАЯ
21 Вторник 19.30 часа
КИКИ ВАН БЕТОВЕН
22 Сряда 19.30 часа
КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ
23 Четвъртък 19.30 часа
ПУХЕНИЯТ
24 Петък 19.30 часа
ЧЕРВЕНО
25 Събота 11.30 часа
СЛОНЧЕТО С РОЗОВИ УШИ
25 Събота 19.30 часа
КОЛЕКЦИОНЕРКАТА
26 Неделя 19.30 часа
ЗАЕШКА ДУПКА
26 Неделя 11.30 часа
КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
27 Понеделник 19.30 часа
ДУЕТИ
28 Вторник 19.30 часа
РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША
29 Сряда 19.30 часа
ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА
30 Четвъртък 19.30 часа
ВЕРЕСИИ
Месечна програма - Ноември 2014
01 Събота 19.30 часа
УИЛЯМ ШЕКСПИР - ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ
02 Неделя 19.30 часа
ЗАЕШКА ДУПКА
03 Понеделник 19.30 часа
БРУДЕРШАФТ
04 Вторник 19.30 часа
КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ
05 Сряда 19.30 часа
ЧЕРВЕНО
06 Четвъртък 19.30 часа
МАЛКА ПИЕСА ЗА ДЕТСКА СТАЯ
07 Петък 19.30 часа
ШИНЕЛ
08 Събота 19.30 часа
DUENDE
09 Неделя 19.30 часа
ХОРАТА ОТ ОЗ
09 Неделя 15.00 часа
СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ
10 Понеделник 19.30 часа
РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША
11 Вторник 19.30 часа
КОЛЕКЦИОНЕРКАТА
12 Сряда 19.30 часа
ПУХЕНИЯТ
13 Четвъртък 19.30 часа
ВЕЧЕРЕН АКТ
14 Петък 19.30 часа
ДУЕТИ
15 Събота 19.30 часа
ЧЕРВЕНО
16 Неделя 20.00 часа
ЧИНЕЧИТА
16 Неделя 15.00 часа
КАКВОТО НАПРАВИ ДЯДО
17 Понеделник 19.30 часа
ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА
18 Вторник 19.30 часа
КИКИ ВАН БЕТОВЕН
19 Сряда 19.30 часа
СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ
20 Четвъртък 19.30 часа
ВЕРЕСИИ
21 Петък 19.30 часа
ГАРВАНЪТ
22 Събота 19.30 часа
ЧИНЕЧИТА
23 Неделя 15.00 часа
РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША
23 Неделя 19.30 часа
ХОРАТА ОТ ОЗ
24 Понеделник 19.30 часа
СИН ПОРТОКАЛ
25 Вторник 19.30 часа
КОЛЕКЦИОНЕРКАТА
26 Сряда 19.30 часа
ЗАЕШКА ДУПКА
27 Четвъртък 19.30 часа
ДУЕТИ
28 Петък 19.30 часа
DUENDE
29 Събота 19.30 часа
ПРИЯТНОСТРАШНО
30 Неделя 19.30 часа , премиера
РАЗБИВАНЕ
Месечна програма детски постановки - Ноември 2014
01 Събота 11.30 часа
ЕДНА ИСТОРИЯ С ДВЕ МИШКИ
02 Неделя 11.30 часа
БАРОН МЮНХАУЗЕН
08 Събота 11.30 часа
ХРАБРИЯТ ШИВАЧ
09 Неделя 11.30 часа
КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
15 Събота 11.30 часа
СЛИВИ ЗА СМЕТ
16 Неделя 11.30 часа
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
22 Събота 11.30 часа
СЛОНЧЕТО С РОЗОВИ УШИ
23 Неделя 11.30 часа
СНЕЖАНКА
29 Събота 11.30 часа
ГРОЗНОТО ПАТЕНЦЕ
30 Неделя 11.30 часа
ПЕПЕЛЯШКА
Новини за театъра

"Колекционерката" през новия театрален сезон в Театър 199 "Валентин Стойчев"

През новия театрален сезон в Театър 199 "Валентин Стойчев" предстои да видим сценичната реализация на пиесата "КОЛЕКЦИОНЕРКАТА" от РАДОСЛАВ ЧИЧЕВ. Заедно с "ГАРВАНЪТ" от КАЛИНА ПОПЯНЕВА бяха двете наградени пиеси от конкурса на Театър 199 на името на голямата българска актриса СЛАВКА СЛАВОВА....


История на Театър 199
Театър за камерни постановки. Престижно и уютно "театрално мазе" в центъра на София, предпочитано от зрители, които ценят високите карати в драматичното изкуство.

Актьори Театър 199
Александър Илиев  Ана Пападопулу  Анастасия Лютова  Андрей Велков  Асен Мутафчиев  Божидар Александров  Валери Йорданов  Васил Михайлов  Вежен Велчовски  Велислав Павлов  Веселин Анчев  Виктория Колева  Владимир Карамазов  Владимир Пенев  Георги Кадурин  Георги Спасов  Герасим Георгиев  Дамян Тенев  Десислава Минчева  Димитр Несторов  Елена Телбис  Елизабет Радева  Ивайло Христов  Иван Юруков  Иоанна-Микаела Димитрова  Йоана Буковска  Калин Врачански  Кристина Янева  Лилия Мострова  Луиза Григорова  Малин Кръстев  Мариана Миланова  Мария Сапунджиева  Мая Бежанска  Меглена Караламбова  Мила Коларова  Мила Люцканова  Милко Йовчев  Мирослав Цветанов  Михаил Мутафов  Никола Мутафов  Николай Върбанов  Николай Луканов  Нина Димитрова  Пенко Господинов  Петър Калчев  Пламен Сираков  Проф. Д-Р Атанас Атанасов  Радена Вълканова  Рени Врангова  Роза Николова  Силвия Лулчева  Снежина Петрова  Стелиан Радев  Стелиян Николов  Стефан Вълдобрев  Стефан Мавродиев  Стефка Янорова  Стилиян Стоянов  Стоян Алексиев  Стоян Радев  Съни Сънински  Татяна Лолова  Теодора Духовникова  Тончо Токмакчиев  Христо Андреев  Христо Петков  Цветана Манева  






Актуално - театрално

31
Окт
2014
Най-младите варненски актьори с дебюти във „Всичко наопаки или Наопаки всичко”
Театрален сериал по Жан Батист Молиер Сценичен вариант и постановка Пламен Марков Сценография и костюми Даниела Николчова Музика Петя Диманова Фотография, дизайна на плаката ...
 
31
Окт
2014
В Деня на будителите 1 ноември, с вход свободен, в зала 1 на Фестивалния и конгресен център от 18 часа ще прозвучи за пръв път в България ораторията «Евангелие от Йоана», под диригентствот...
 
30
Окт
2014
 ПРЕМИЕРА В ДЪРЖАВЕН КУКЛЕН ТЕАТЪР - СЛИВЕН  На 4 ноември /вторник/ от 19.00 часа, в салона на театъра, ДКТ-Сливен ще представи на своите почитатели новата си постановка   &bdq...
 
30
Окт
2014
ТЕАТЪР „БЪЛГАРСКА АРМИЯ” ЧЕСТВА ДЕНЯ НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ С БИЛЕТИ НА ПОЛОВИН ЦЕНА! САМО В ДНИТЕ 31 ОКТОМВРИ, 1 И 2 НОЕМВРИ от 11:00 до 19:00ч. КАСАТА НА ТЕАТЪРА ЩЕ ПРЕДЛАГА БИЛЕТИ ОТ ...
 
30
Окт
2014
Полска литературна есен - среща с  Олга Токарчук и представяне на българското издание на книгата и „КАРАЙ ПЛУГА СИ ПРЕЗ КОСТИТЕ НА МЪРТВИТЕ“
ПОЛСКА ЛИТЕРАТУРНА ЕСЕН СРЕЩА С ОЛГА ТОКАРЧУК И ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКОТО ИЗДАНИЕ НА КНИГАТА Й „КАРАЙ ПЛУГА СИ ПРЕЗ КОСТИТЕ НА МЪРТВИТЕ“ Кога: 4 ноември 2014 г. (вторник), 18.00 ч....
 
30
Окт
2014
Живопис и пластики - проф. Валентин Колев
ПРОФ. ВАЛЕНТИН КОЛЕВ 50 ГОДИНИ ОТТОГАВА Живопис и пластики 3 ноември (понеделник), 17:00 часа Ателие 52, Етаж 2, Северна сграда, ул. „Шипка“ 1, НХА   В деня на „Свети Пимен...
 
30
Окт
2014
ІХ конкурс за съвременна хореография върху българска музика за награда на името на Маргарита Арнаудова
ІХ КОНКУРС  ЗА СЪВРЕМЕННА ХОРЕОГРАФИЯ ВЪРХУ БЪЛГАРСКА МУЗИКА ЗА НАГРАДА НА ИМЕТО НА МАРГАРИТА АРНАУДОВА Второ международно издание 5 ноември 2014 г. Балет „Арабеск” кани своята ...
 
29
Окт
2014
Димитринка Райчева в «Аида» на 29 октомври
На 29 октомври от 19 часа Държавна опера Варна ще престави „Аида” - eдно от своите емблематични заглавия с дълголетен живот. Яркото диригентско майсторство на маестро Борислав Иванов, прон...
 
29
Окт
2014
Съдбовната „Кармина Бурана” преди Хелоуин във ФКЦ
Само ден преди популярния празник Хелоуин, на 30 октомври от 19 часа в зала 1 на Фестивалния и конгресен център ще прозвучи, под диригентството на Стефан Бояджиев, драматичната кантата „Кармина ...
 
29
Окт
2014
Клас Професор Пламен Марков във Варна
 На 5 ноември от 16 часа на Сцена Филиал ще се състои открита среща с главния режисьор на Драматичен театър „Стоян Бъчваров” и професор в НАТФИЗ Пламен Марков. 21 студенти от неговия ...
 
29
Окт
2014
Италиански артисти от град Лече в ТМПЦ Варна
В рамките на европейските програми за културен обмен, в края на октомври 2014 г. на Театрално-музикален продуцентски център Варна гостува група млади хора от италианския град Лече, който също като Вар...
 
29
Окт
2014
Радушен прием на русенска театрална книга
Представяне в София  на „Летопис на Русенския драматачен театър – септември 1907 – юни 2014 година” На висок емоционален градус премина  представянето в София на р...
 






 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
  дизайн и програмиране: УебДизайн ООД Професионалистите се отличават
eXTReMe Tracker